Čističky odpadních vod

Čistička odpadních vod

ČOV – neboli čistička odpadních vod.

Čistička odpadních vod se využívá v případech, pokud není možné napojit dům pomocí kanalizační přípojky na veřejnou kanalizaci. Čistička odpadních vod je velmi šetrné řešení s nakládáním odpadních vod k přírodě. Domácí ČOV dokáží zbavit vyprodukované odpadní vody až 97 % nečistot. Hlavně díky tomu, že ČOV obsahují 3 komory, ve kterých se odpadní voda mechanicky a biologicky filtruje.

Při výběru domácí ČOV musí brán zřetel na kapacitu nádrže. Faktory, které ovlivňují výběr ČOV jsou:

  1. Pro jaký objekt bude ČOV určená.
  2. Počet osob, obývající objekt.

Kam se hodí ČOV? 

Doporučujeme instalaci čističky odpadních vod do trvale obydlených objektů, jako například rodinný dům, celoročně obývané ubytovací zařízení, průmyslový objekt nebo podnik. 

Naopak nedoporučujeme instalaci ČOV k objektům, které nejsou trvale obydlené, jako jsou chaty nebo ubytovací zařízení, které jsou jen sezónně obývané. Pro méně obývané objekty je vhodné využít klasické žumpy.

Realizace ČOV

My z 1616.cz Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné ČOV nádrže pro vaši potřebu. Také se postaráme o zaměření přes výkopové práce, napojení ČOV k vašemu domu, elektrického přívodu až po zprovoznění, zásyp a uvedení terénu do původního stavu

A to vše včetně potřebného povolení nebo ohlášení? Ano! Provádíme odbornou realizaci ČOV na klíč včetně zaměření a fotodokumentace. Záruka na provedení prací a materiál je samozřejmost. Není tajemstvím, že naši klienti mívají často výhodnější čističky odpadních vod než, kdyby je pořizovali sami přímo u výrobce.

Proč čističku odpadních vod od nás?

  • Rychlá realizace – čističky odpadních vod zvládáme v průměru do 24 hodin.
  • Na nás se můžete spolehnout - máme mnoho let zkušeností.
  • Máme vlastní stavební stroje - bagry, nářadí atd. Zkrátka věci máme své a nepůjčujeme si je.
  • Rychlost dodání – s námi čekat nemusíte, máme dostatek lidí a naše práce nás baví.
  • 50 let záruka na provedenou realizaci čističky odpadních vod.

Kde realizujeme čističky odpadních vod?

Čističky odpadních vod instalujeme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Nový Jičín a okolí. Dále pro nás není problém Olomouc, Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Máte zájem o realizaci čističky odpadních vod na klíč? Obraťte se na profesionály. Kontaktujte nás!