Žumpy a retenční nádrže

Realizujeme žumpy a retenční nádrže. Naše „klišé“ je rychle, kvalitně a bez kompromisů

Spolehněte se na kvalitu našich služeb, rychlost dodání i realizace, ať už potřebujete žumpu, septik nebo retenční nádrž na dešťovou vodu. Poradíme s výběrem, vypracujeme projekt a všechny potřebné podklady, vyřídíme stavební povolení či dotaci a zajistíme také odbornou realizaci. Díky mnoholetým zkušenostem v oboru nás nezaskočí ani atypické požadavky. Máme veškerou potřebnou techniku i kvalitní zaměstnance. Nebojíme se nabídnout 10 let záruku na materiál a 50 let na provedení realizace.

Žumpy, jímky

Demolice staré a instalace nové jímky se 100% těsností. Zakládáme si na rychlém dodání i realizaci a především na kvalitě produktů, které vám perfektně poslouží mnohdy až do konce života. Máme veškerou potřebnou techniku, stroje i dostatek zkušených pracovníků. Samotnou realizaci na místě zvládneme obvykle během jediného dne.

Více informací

 

Retenční nádrže na dešťovou vodu

Retenční nádrže jsou veliké zásobníky sloužící k zachycení dešťové vody, kterou můžete dále využívat. Dešťová voda na automatické zalévání zahrady nebo splachování WC? Rádi Vám pomůžeme.

Více informací