Projekt kanalizační přípojky

Projekt kanalizační přípojky

Pokud chcete připojit svůj dům či jinou nemovitosti na veřejnou kanalizaci, musíte získat nejprve povolení stavebního úřadu. Podle zákona o vodovodech a kanalizacích je totiž kanalizační přípojka samostatnou stavbou. K vyřízení povolení potřebujete kompletní projekt kanalizační přípojky vypracovaný autorizovaným projektantem.

Projekt kanalizační přípojky rychle

Nečekejte na zpracování projektu zbytečně dlouho. Naši zkušení projektanti připraví kompletní projektovou dokumentaci do 10 dnů. Pokud nám svěříte také realizaci kanalizační přípojky, projekt vypracujeme zdarma. Ušetříme vám také spoustu času a starostí spojených s vyřízením povolení. Postaráme se o veškerá jednání s provozovateli distribučních sítí a vyřídíme povolení na stavebním úřaděRealizace kanalizační přípojky na místě obvykle nezabere více než 1 den. Máme veškerou potřebnou techniku i kvalitní zaměstnance.

Připojení na kanalizaci

Připojení na kanalizaci je rychlým a pohodlným řešením. Na rozdíl od domovní čistírny odpadní vod nepotřebujete povolení k vypouštění odpadních vod a stavba není vodním dílem. Odpovědnost za kvalitu přečištění odpadní vody je v rukou provozovatele kanalizace. Pokud se nemůžete připojit ke kanalizaci, alternativní řešení nabízí domovní ČOV, případně žumpy a septiky.

Cena projektu kanalizační přípojky

V případě realizace kanalizační přípojky naší firmou připravíme projekt kanalizace ZDARMA včetně vyřízení povolení. Ušetříte tak nejen finance, ale také čas.

Pokud se pro realizaci naší firmou nerozhodnete, projekt vám rádi naceníme samostatně.

Poradenství a kalkulace nákladů zdarma. 

Rádi vám nabídneme bezplatnou konzultaci a nezávaznou kalkulaci nákladů. Stačí nás kontaktovat.

Mám zájem